top of page

Uzkopšanas diena 2015

29.09.2015.
Avots: Dienas bizness

Latvijas Profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas asociācija (LPUAA), kurā apvienojušies vadošie uzkopšanas nozares uzņēmumi, negodīgas konkurences mazināšanai Finanšu ministriju rosinās mikrouzņēmumu nodokļa neattiecināmo jomu sarakstā iekļaut arī profesionālo uzkopšanu, informē asociācijas izpilddirektors Jānis Ozoliņš.

28.09.2015.
Saite: ej.uz/diena_2015
Pasākuma "Latvijas Profesionālās uzkopšanas diena 2015" videoieraksts.

Latvijas uzkopšanas nozares profesionāļi pulcējas svinīgā un izglītojošā pasākumā.

28.09.2015.
Saite: ej.uz/profesionalis_2015 
Pasākumā "Latvijas Profesionālās uzkopšanas diena 2015" notikušo sacensību "Uzkopšanas profesionālis 2015" videoieraksts.

Sacensībās piedalījās 6 komandas un tās tiesāja starptautiska žūrija. Komandas sacentās 2 disciplīnās: mitrā tīrīšana un ģenerālā tīrīšana.

28.09.2015.
Nozares gada svarīgākais notikums - Uzkopšanas diena 2015

Uzkopšanas nozares gada svarīgākais notikums - Latvijas profesionālās uzkopšanas diena 2015 - otro gadu pēc kārtas vienkopus pulcēja industrijas pārstāvjus, lai uzlabotu profesijas tēlu, dāvātu nozarei uzticīgajiem profesionāļiem pelnītus svētkus, kā arī veicinātu uzņēmumu sadarbību.


"Mēs padarām pasauli tīrāku. Ne katrs to var pateikt, bet uzkopēji gan," pasākuma atklāšanas ceremonijā dalībniekus iedvesmoja Karcher Baltics izpilddirektors Edvinas Gužauskas.


Nozares svinīgajā pasākumā dalībnieki piedalījās azartisku, starptautiskas žūrijas tiesātu uzkopšanas sacensību disciplīnās, kamēr menedžeri savas pārliecināšanas un sadarbības prasmes apliecināja īpašā treniņā, kas šogad papildināja daudzveidīgo svētku programmu. Par būtisku uzkopšanas dienas sastāvdaļu uzskatāma līderu diskusija, kuras laikā ikdienā konkurējošu uzņēmumu vadītāji apsprieda industrijas aktualitātes un vienojās par kopīgiem nākotnes mērķiem.


Sacensībās Uzkopšanas profesionālis 2015 veiksmīgāki izrādījās uzņēmuma Anitra 2T Centrs pārstāvji, godpilno otro vietu ieguva SIA Cleanhouse vienotā komanda, bet godpilnajā trešajā vietā ierindojās SIA BCS.


Uzkopšanas dienā tika pārstāvēti gan asociācijas biedri, gan arī citi nozares uzņēmumi. Kopumā pasākumā piedalījās 93 pārstāvji no 23 organizācijām. Ar klātbūtni pagodināja arī Kärcher pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Izglītojošu semināru un sacensību tiesāšanu nodrošināja igauņu kolēģi no Puhastusekspert.

 

Pasākumu, kas 25. septembrī norisinājās viesmīlīgajās arhitektūras un mediju centra H2O 6 telpās, rīkoja Latvijas Profesionālās uzkopšanas un apsaimniekošanas asociācija un SIA Karcher.


LPUAA pateicas visiem izglītojoša un svinīga pasākuma dalībniekiem un atbalstītājiem, īpaši SIA Karcher Profesionālās biznesa nodaļas vadītājam Jānim Kupferam, servisa koordinatorei Lienei Mincānei un viņu atsaucīgajai komandai, kā arī OÜ Puhastusekspert un Helge Alt, Tiina Valb un Kurmet Vasser personīgi.

bottom of page