top of page

Apmācība par uzkopšanas kvalitātes standartu LVS 1051:2021

13.10.2021

LPUAA sadarbībā ar Igaunijas uzņēmumu Puhastusekspert OU 2021. gada oktobrī organizēja semināru „INSTA 800-1 3. līmeņa apmācība”. Standarts ir nacionālā standarta statusā Dānijā, Somijā, Islandē, Norvēģijā un Zviedrijā. Standarts ir pieņemts nacionālā standarta statusā arī Igaunijā un Latvijā (LVS 1051:2017 un jaunā versija – LVS 1051:2021 standartu sērija).

 

Trešais zināšanu līmenis ietver detalizētu INSTA 800-1 5.-9. nodaļas satura pārzināšanu par vizuālajām pārbaudēm un zināšanas par instrumentālajām pārbaudes metodēm, kuras sniegtas Pielikumā B. Papildus 3. zināšanu līmenis aptver zināšanas par kvalitātes mērīšanas statistiskajiem nosacījumiem. Šis zināšanu līmenis ir paredzēts personām, kuras veic pārbaudes, piemēram, darbu vadītājiem, darbu kvalitātes auditoriem, kuri strādā pakalpojumu sniedzēju, klientu vai konsultantu uzdevumā, veic uzkopšanas pakalpojumu iepirkumus.

 

Trīs dienu seminārā piedalījās pārstāvji no uzkopšanas ārpakalpojumu uzņēmumiem un no organizācijām, kuras iepērk uzkopšanas ārpakalpojumus vai veic uzkopšanu pašu spēkiem. Jāatzīmē, ka semināra dalībnieku vidū bija arī apmācāmie, kuri apmeklēja to atkārtoti, lai nostiprinātu par zināšanas un apgūtu standarta jauno versiju, kas Latvijā stājās spēkā 2021. gadā nacionālā standarta statusā.

bottom of page