top of page
Kaercher.PNG

Kärcher uzņēmuma pirmssākumi meklējami 1935. gadā, kad Alfrēds Kerhers Štutgartē nodibināja savu uzņēmumu, kas tirgoja pašu ražotās apkures ierīces. Alfrēds Kerhers sāka darboties tīrīšanas nozarē 1950. gadā, izstrādājot Eiropā pirmo augstspiediena tīrītāju mazgāšanai ar karstu ūdeni. Pēc Alfrēda Kerhera nāves 1959. gadā viņa sieva Irēne turpināja vīra mūža darbu. Kärcher līdz pat mūsdienām ir ģimenes uzņēmums, kas atrodas Vinendenas pilsētā, netālu no Štutgartes. Kärcher produktus tirgo 127 uzņēmumi 72 valstīs.

Ar saviem klientiem mēs veidojam partnerības ar atklāta dialoga palīdzību. Mūsu produkti un pakalpojumi nodrošina ideālus risinājumus, kurus mūsu klienti tiešām novērtē. Mūsu klientu tīrīšanas problēmas var atrisināt ātri un elastīgi.

Mēs par optimālu cenas-snieguma samērību piedāvājam tīrīšanas sistēmas, tīrīšanas produktus un pakalpojumus mājai, tirdzniecībai un rūpniecībai.

Uzticība, lojalitāte, caurspīdīgums, godīgums, drošums — ir vārdi, ka raksturo Kärcher sadarbību ar citiem uzņēmumiem — gan uzņēmuma iekšienē, gan no ārpuses. Pateicoties komandas darbam un aktīvi apmainoties ar informāciju, mēs radām lielāko daļu pieredzes un zināšanu, ko mūsu uzņēmums piedāvā, lai palīdzētu mums visiem sasniegt savus mērķus.

Kärcher ir pasaules mēroga uzņēmums un tas sevi uzskata kā atskaites kritēriju -  inovāciju, kvalitātes un uzņēmuma tēla ziņā, un mēs cenšamies kļūt par pasaules līderiem visās mūsu uzņēmējdarbības jomās.

Kvalitficēti un motivēti darbinieki, kuri ar gandarījumu dara savu darbu, ir nozīmīgs faktors Kärcher panākumiem.

KONTAKTI

KÄRCHER CENTRS MŪKUSALA:

+371 26 824 828
VEIKALS.MUKUSALA@LV.KAERCHER.COM
MŪKUSALAS IELA 41
P.-PK. 8-19, S. 10-15

KÄRCHER CENTRS RĪGA:

T. +371 67 808 708
VEIKALS.RIGA@LV.KAERCHER.COM
GUSTAVA ZEMGALA GATVE 71
P.-PK. 8-19, S. 10-15

KÄRCHER E-VEIKALS:

T. +371 27 062 989
ESHOP@LV.KAERCHER.COM
P.-PK. 8-17

KÄRCHER SERVISS:

T. +371 67 808 709
SERVICE@LV.KAERCHER.COM
GUSTAVA ZEMGALA GATVE 71
P.-PK. 8.-17


https://www.kaercher.com/lv/

LPUAA tīmekļa vietnē tiek ievietota informācija tikai par uzticamiem piegādātājiem, kuriem ir saistošs LPUAA Ētikas kodekss.

bottom of page